Hakkımızda

Merih İmalat hakkında yazı

Merih Metal İmalat San. Nak. Tic. Ltd. Şti. olarak;

1972 yılında kurulmuş olan şirketimiz Türkiye'de ilk karoser ekipmanları imalatına başlayan şirketlerden birisidir. Gelişen teknolojinin de yardımları ile günümüzde modern makinelerin eşliğinde seri imalat yaparak Türkiye'nin karoser Ekipmanları ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır. Bünyesinde çalışan 50 den fazla profesyonel elemanı  ile sizlere hizmet vermektedir.

 

200 den fazla değişik ürünlerimiz ve özel imalatlarımızla Nevşehir sanayinde hizmet vermekteyiz. Nevşehir'in öncü kuruluşlarından olan Merih imalat sanayi üretimindeki kalitesi ile kendini ispatlamış ve Türkiye çapındaki dağıtım ağı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Kaliteden ödün vermeyen üretim felsefesi ile aranan bir marka haline gelen Merih imalat estetik ve kalitenin bileşimini sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnununiyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran,kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.